GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15053477
nr 1505 3477
Fat
Lindberg (1916-1982), Sverige. Gustavsbergs Studio. Signerad med Studiohanden. Dekor med blomster, 32x25 cm
Kondition: nagg
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:23:28
350 kr
Gustavsbergs Studio